ÜYE GİRİŞ
ÜYE OL
 

Kullanım Koşulları
 
Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıda yer alan koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan DAMLA SİLVER( “DAMLA SİLVER” ) sorumlu değildir. DAMLA SİLVER, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
damlasilver.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş işe bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
damlasilver.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Bu internet sitesi damlasilver.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. damlasilver.com, bu sitenin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
damlasilver.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, firmaya ait markalar ve diğer markalar, www.takisatis.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemleri, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. damlasilver.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
damlasilver.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
Ana Sayfa
İade ve İptal
Gizlilik Politikası
Kullanım Koşulları
Teslimat
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Hakkımızda
İletişim
 
 
T. (212) 522 1722-0535 792 49 40
E. info@damlagumus.com
A. Hüseyin Ağa Camii Sokak No.7 Tavukpazarı / Beyazıt / İstanbul
www.damlagumus.com tüm hakları saklıdır.
Kurumsal
Kategoriler